HİZMETLERİMİZ

Memnuniyetiniz için size sunduğumuz hizmetlerden bazıları…

Çakmak Elektrik başta tekne, yat, gemi …gibi deniz araçlarının projelendirmeden tesliminde kadar olan tekne elektrik projesi, malzeme ve cihaz temini, elektrik ana güç ve dağıtım panosu ile ilgili elektrikli cihazlarının tedarik ve montaj aşamasındaki işleri yürütmektedir. Ayrıca seviye ölçüm sensörlerinden, pano ve panel imalatına kadar bir çok teknik konuda mühendislik ve uygulama hizmeti vermektedir.

 • Mühendislik

  Konusunda uzman kadrosu ile uluslararası standartlarda mühendislik hizmeti vermekte, askeri veya sivil deniz araçlarının elektrik sistemini loyd ve klas kurallarına uygun olarak dizayn etmektedir.

 • Otomasyon

  Askeri ve sivil deniz araçlarının otomasyon sistemini klas ve güvenlik kurallarına uygun olarak kullanıcı odaklı olarak, marin tip sertifikalı ürünler ile sunmaktadır.

 • Pano / Konsol İmalatı

  Projeye özel hazırlanan çizimleri atölyesinde imal etmektedir. İmalatı tamamlanan pano ve konsollar ilgili sertifika kurumunun kurallarına göre test edilmektedir.

 • Donatım

  Anahtar teslim projeler üzerine yoğunlaşan firmamız konusunda uzman ekibiyle montaj, kablolama, bağlantı ve devreye alma işlerini tamamlar.

 • Teknik Servis

  Kurulduğu tarihten itibaren bakım ve onarım konularında uzman firmamız, yetkin araç, ekipman altyapısı ve personeliyle denizcilik sektöründe hizmetlerine üstün bir başarıyla devam etmektedir.